Titles you rated
SuitsRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 3.5- Grey's AnatomyRated ★ 3.0
GalileoRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 2.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5- K-ON!Rated ★ 3.0
Witch HuntRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Roosevelt GameRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
New GirlRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0