Movies
Ratings
46
3 IdiotsRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 3.0
Too Beautiful to LieRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Shrek Forever AfterRated ★ 5.0
AmélieRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 5.0
This Means WarRated ★ 5.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 5.0
Running TurtleRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0