Movies
Ratings
165
The WailingRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
99 HomesRated ★ 3.5
Margin CallRated ★ 3.5
1st KissRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.5
A Normal FamilyRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.0
Top GunRated ★ 3.5
City of GodRated ★ 4.5
The End of the StormRated ★ 4.5
Arsène Wenger: InvincibleRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Love, LiesRated ★ 4.5