Series
Ratings
125
Money FlowerRated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 3.0
PresidentRated ★ 4.0
The Jingbirok: A Memoir of Imjin WarRated ★ 4.0- One of A PairRated ★ 4.0
SeoulmoonRated ★ 4.0- Money's Warfare: Bonus RoundRated ★ 3.0
Sweet BunsRated ★ 5.0
AssemblyRated ★ 4.0
Delicious ProposalRated ★ 4.0- Oh! Pil Seung And Bong Soon YoungRated ★ 3.0
- You and IRated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.0
Cheongdam-dong ScandalRated ★ 4.0- The Final MatchRated ★ 3.0
- Jungle Fish Season 2Rated ★ 3.5
Romance TownRated ★ 3.0- Eyes of DawnRated ★ 4.0
- Flames of DesireRated ★ 3.0
Empire of GoldRated ★ 4.0