Movies
Ratings
323
My Boss, My HeroRated ★ 4.5
Home Alone 3Rated ★ 3.5
Dragon Ball Z: Bojack UnboundRated ★ 3.5
Dragon Ball Z: Bio-BrolyRated ★ 4.0
Dragon Ball Z: Wrath of the DragonRated ★ 3.5
Dragon Ball Z: Broly - Second ComingRated ★ 4.0
Pokémon 3: The Movie - Spell of the UnownRated ★ 4.0
Pocket Monsters: Revelation-LugiaRated ★ 4.0
Keroro Gunso the Super Movie 3: Keroro vs. Keroro Great Sky DuelRated ★ 4.0
Naruto Shippuden the Movie: The Will of FireRated ★ 4.0
Inuyasha the Movie 4: Fire on the Mystic IslandRated ★ 4.0
Inuyasha the Movie 3: Swords of an Honorable RulerRated ★ 4.0
One Piece 3D: Straw Hat ChaseRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Hero of KinpokoRated ★ 3.5
One Piece Episode of Luffy: Hand Island AdventureRated ★ 4.0
One Piece: Adventure on Nejimaki IslandRated ★ 3.5
One Piece Episode of Nami: Tears of a Navigator and the Bonds of FriendsRated ★ 4.0
One Piece: The MovieRated ★ 3.5
One Piece: Chopper Kingdom of Strange Animal IslandRated ★ 3.5
One Piece: Curse of the Sacred SwordRated ★ 4.0