Series
Ratings
82- SkinsRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 1.5
SkinsRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 5.0
One PieceRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Three Daddies with One MommyRated ★ 4.0
Dal-ja's SpringRated ★ 4.5
Old Miss DiaryRated ★ 3.5
My Rosy LifeRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 3.0
I am Your TeacherRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 4.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 4.0
BelovedRated ★ 0.5