Movies
Ratings
32
The Florida ProjectRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
The HostRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 4.0
Crush and BlushRated ★ 5.0
American BeautyRated ★ 4.0
Revolutionary RoadRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
As Good As It GetsRated ★ 5.0
WendyRated ★ 3.0
Seo BokRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 2.5
Black WidowRated ★ 4.5
LucaRated ★ 5.0
Worst WomanRated ★ 5.0