Series
Ratings
15
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
No Game No LifeRated ★ 0.5
Adventure TimeRated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Land of the LustrousRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 0.5
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 1.0
FingersmithRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0