Titles you rated
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
MossRated ★ 3.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
Eagle EyeRated ★ 2.0
The A-TeamRated ★ 2.0
The Art of SeductionRated ★ 2.0
King KongRated ★ 2.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 3.0
FriendRated ★ 5.0
HulkRated ★ 1.0
Star Wars: The Clone WarsRated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0