Titles you rated
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.5
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 0.5
SupermanRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
Escape RoomRated ★ 0.5
Se7enRated ★ 4.5
LouRated ★ 0.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 1.5
Ready or NotRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0