Titles you rated
Blood DiamondRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
The NegotiatorRated ★ 5.0
Ocean's TwelveRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 3.0
UndisputedRated ★ 3.0
ProtégéRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
2009: Lost MemoriesRated ★ 2.0