Movies
Ratings
147
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Start-UpRated ★ 3.0
MotherRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
Iron ManRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.5