Titles you rated
Starship TroopersRated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 3.0
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 3.0
X-MenRated ★ 4.0
HanbandoRated ★ 1.5
Planet of the ApesRated ★ 5.0
Aachi and SsipakRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 4.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 2.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0