Movies
Ratings
286
WALL-ERated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 4.5
50 First DatesRated ★ 5.0
Lullaby for PiRated ★ 4.0
The Devil's ViolinistRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 4.5
The WalkRated ★ 4.5
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.5
PanRated ★ 4.0
EverestRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0