Titles you rated
FuryRated ★ 5.0
ContactRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.5
Schindler's ListRated ★ 5.0
Primal FearRated ★ 5.0
UnderworldRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0- The CureRated ★ 5.0
FluRated ★ 5.0
SawRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
Quantum of SolaceRated ★ 5.0
GhostRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Red CliffRated ★ 5.0