Titles you rated
- The FrogRated ★ 2.0
Skip and LoaferRated ★ 4.5- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
MIU404Rated ★ 5.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
A Dog of FlandersRated ★ 4.5- xxxHOLiC KeiRated ★ 4.5
xxxHOLiCRated ★ 4.5- Cheonbangjichuk HaniRated ★ 4.5
Snow White with the Red HairRated ★ 3.5- 이시하라 사토미의 민낯여행 in 그리스Rated ★ 3.0
- Satomi Ishihara’s Delectable Discoveries San Sebastian, SpainRated ★ 3.5
The Last EmpressRated ★ 3.5- Tears of the AntarcticRated ★ 3.5
Tears in the AmazonRated ★ 3.5
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 4.0- 명탐정 코난 미방송분 1Rated ★ 4.0