Series
Ratings
34
New HeartRated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 2.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 5.0
All My Love For YouRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.5
Go Back CoupleRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5- War of MoneyRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5