Movies
Ratings
79
My Name Is KhanRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 3.0
As OneRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.0
EpitaphRated ★ 2.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 2.0
The ClassicRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 1.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Mr. Housewife: Quiz KingRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0