Movies
Ratings
337
Enemy of the StateRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 3.0
The Bride with White HairRated ★ 3.0
Basic InstinctRated ★ 3.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 4.0
Dances with WolvesRated ★ 4.5
Gangs of New YorkRated ★ 4.5
SpeedRated ★ 4.0
The Legend of HerculesRated ★ 3.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
RockyRated ★ 3.5
TronRated ★ 3.0
Cube²: HypercubeRated ★ 2.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
ContactRated ★ 3.0
Twelve MonkeysRated ★ 3.0
Children of HeavenRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 3.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0