Titles you rated
My Name Is KhanRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
21 Jump StreetRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 4.0