Titles you rated
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
Drag Me to HellRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
My Dear DesperadoRated ★ 5.0
Lone SurvivorRated ★ 4.5
The Italian JobRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Bad GuyRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 5.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 3.0
MiseryRated ★ 4.0
The President's Last BangRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
StealthRated ★ 3.0
The AbyssRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 4.0
Basic InstinctRated ★ 3.0
Runway CopRated ★ 2.0