Titles you rated
The WailingRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
Margin CallRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0