Movies
Ratings
82
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
2012Rated ★ 5.0
CrankRated ★ 5.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Taste of MoneyRated ★ 2.0
District B13Rated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 5.0
Jail BreakersRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
HancockRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0