Titles you rated
Infernal AffairsRated ★ 3.5
BurningRated ★ 1.0
iHostageRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
BarbieRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.0
The HospiceRated ★ 3.5
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.0
PearlRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 3.5
FrankenweenieRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.0
ItRated ★ 1.5
The DescentRated ★ 2.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.5