Movies
Ratings
86
Minority ReportRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 5.0
Insadong ScandalRated ★ 1.0
The ReaderRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 2.5
Iron ManRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 3.0
Blue StreakRated ★ 5.0