Titles you rated
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
A Silent VoiceRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 3.5
SullyRated ★ 4.0
Night Train to LisbonRated ★ 5.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.5
Kamikaze GirlsRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 4.0