Titles you rated
National TreasureRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Journey to the West: Conquering the DemonsRated ★ 2.0
She's the ManRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.0
PunchRated ★ 5.0
PushRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.5
Rush HourRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 2.0
Bicentennial ManRated ★ 4.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 3.5