Series
Ratings
84
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5
Digimon Adventure 02Rated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.5
My Lovely GirlRated ★ 2.5