Titles you rated
War of the ArrowsRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.0
TraffickersRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
HancockRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.0
JumperRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 2.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 2.0
PunchRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 2.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.0
You Are My SunshineRated ★ 3.0