Titles you rated
Oh No! Here Comes TroubleRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
The Twelve KingdomsRated ★ 5.0- I Am a Singer Season 1Rated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.0
Life on MarsRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 3.5
BroadchurchRated ★ 3.5
MirandaRated ★ 2.0- WhitechapelRated ★ 3.5
Grace and FrankieRated ★ 3.0
Criminal MindsRated ★ 3.5
Painter of the WindRated ★ 4.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
- 세계견문록 아틀라스 - 지중해 맛기행Rated ★ 4.0
My Golden KidsRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Life on MarsRated ★ 4.0