Titles you rated
Our SunhiRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.0
The AviatorRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
PandoraRated ★ 2.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
The KingRated ★ 4.0
MasterRated ★ 2.5
The Big ShortRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 0.5
NightcrawlerRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 3.5
DemolitionRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.5