Movies
Ratings
115
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Rain ManRated ★ 4.5
The WhaleRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 2.0
GhostRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 3.5
The Dream SongsRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
As Good As It GetsRated ★ 4.0
Groundhog DayRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
The ContactRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0