Movies
Ratings
660
Stargate: ContinuumRated ★ 3.0
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
Liar LiarRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 3.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 2.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.5
The Wandering EarthRated ★ 4.0
I Am MotherRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 3.5
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 3.5
TrollsRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 2.5
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 4.0
RiddickRated ★ 3.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.0