Titles you rated
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
Bridge of SpiesRated ★ 4.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
TedRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 2.5
Final Destination 2Rated ★ 3.5
My Little BrideRated ★ 3.5