Titles you rated
Bayside ShakedownRated ★ 4.5
Do Not Say MysteryRated ★ 3.5
BOSSRated ★ 4.5
Long VacationRated ★ 4.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Slow TrainRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 2.0
MIU404Rated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Behind Every StarRated ★ 2.5
Love O2ORated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.0
To. JennyRated ★ 3.5
Do You Like Brahms?Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5