Titles you rated
Dark NunsRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
The ChildeRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 2.5
SleepRated ★ 3.5
PossessedRated ★ 2.0
SmugglersRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 2.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.5