Titles you rated
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
The Art of NegotiationRated ★ 3.5
Hyper KnifeRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
BargainRated ★ 2.5
The AuditorsRated ★ 1.5
The Judge from HellRated ★ 2.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 3.0- Good PartnerRated ★ 2.0
Death to Snow WhiteRated ★ 3.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5- Love in the Big CityRated ★ 3.0
Family PlanRated ★ 3.5
ServantRated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 5.0
Defending JacobRated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 4.0