Movies
Ratings
100
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
Act of ValorRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.0
The Lone RangerRated ★ 5.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
Superman ReturnsRated ★ 2.0
Jack ReacherRated ★ 4.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 3.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
GamerRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0