Titles you rated
- BossRated ★ 4.0
- Doctor KkaengRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Little Girl KRated ★ 3.0
Infinite PowerRated ★ 4.0- TerroirRated ★ 5.0
Emperor Wang GunRated ★ 5.0
Country DiariesRated ★ 5.0
LobbyistRated ★ 4.0
The Kingdom of the WindRated ★ 5.0- KkangsooniRated ★ 5.0
Yeon GaesomunRated ★ 3.0
5th RepublicRated ★ 4.5
Legend of the PatriotsRated ★ 5.0
KAIST Season 1Rated ★ 4.0
Empress MyeongseongRated ★ 5.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 5.0
Thousand Years of LoveRated ★ 3.0
ResurrectionRated ★ 5.0