Titles you rated
101 DalmatiansRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.0
Die HardRated ★ 3.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 4.0
A MillionRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 5.0
Panic RoomRated ★ 4.0
UpRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 4.0