Movies
Ratings
38
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
Happy Death DayRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.5