Movies
Ratings
235
Charlie's AngelsRated ★ 4.5
Men in Black 3Rated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 0.5
Hotel Transylvania 2Rated ★ 4.5
As Good As It GetsRated ★ 3.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.5
Gangnam BluesRated ★ 4.5
Love, RosieRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.5
The Front LineRated ★ 3.5
MasterRated ★ 5.0