Titles you rated
Escobar: Paradise LostRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 1.0
The Big ShortRated ★ 5.0- Casa Amor: Exclusive for LadiesRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 4.0
The DealRated ★ 3.0
The Expendables 3Rated ★ 3.5
Exodus: Gods and KingsRated ★ 2.0
Air Force OneRated ★ 4.0
C'est Si BonRated ★ 4.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.5
Parasyte: Part 2Rated ★ 5.0
InsurgentRated ★ 4.0
Season of the WitchRated ★ 4.0
The Royal TailorRated ★ 4.0
PompeiiRated ★ 3.0
The TreacherousRated ★ 3.5
CartRated ★ 4.5