Titles you rated
Perfect GameRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 4.0
Blood RainRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 2.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.0