Movies
Ratings
119
About TimeRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 3.0
HopeRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 2.0
SocialphobiaRated ★ 2.5
One DayRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.5- WishRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
The TreacherousRated ★ 2.5
Now You See MeRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0