Titles you rated
ThorRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.5- The ScamRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Who Am IRated ★ 4.0