Series
Ratings
317
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.0
The One Day Destruction Entered the Front Door of My HouseRated ★ 2.0
ONE: High School HeroesRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0- World of Street Woman FighterRated ★ 2.5
- Good BoyRated ★ 3.5
Family by ChoiceRated ★ 5.0
HierarchyRated ★ 1.0
BITCH X RICHRated ★ 1.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Military Prosecutor DobermanRated ★ 3.0
There's a Reason for the Love I'm WearingRated ★ 3.0
Shark: The StormRated ★ 2.5
Friendly RivalryRated ★ 3.0
Melo MovieRated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 3.0
If We Were A SeasonRated ★ 4.0
BloodhoundsRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5