Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
MotherRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0- The Hell - Two Kind Of LifeRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.0
The King of PigsRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 2.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
The TreacherousRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0- WishRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 2.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.0