Titles you rated
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 1.5
Jojo RabbitRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
Terminator: Dark FateRated ★ 3.0
I Love You Phillip MorrisRated ★ 3.5
Oliver TwistRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.0
Before I FallRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 3.5
2 Fast 2 FuriousRated ★ 3.5
The Fast and the FuriousRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.0