Series
Ratings
39- Cat ChefRated ★ 4.5
Youth Over FlowersRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5